Impact adaptor
-size = 3/4"(inside) x 1"(outside)
-material
= chrome molybdenum
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.26 kg |
Impact adaptor
-size = 3/4"(inside) x 1"(outside)
-material
= chrome molybdenum
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.26 kg |