Combination wrenches extra long set 16 pieces
- size = 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8", 15/16", 1", 1 1/16", 1 1/8", 1 1/4"
- material = chrome vanadium
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 520 mm |
|---|---|
| Width | 140 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 5.35 kg |