Tank adapter / fill adapter
Suitable for R134a cylinders.
Retrofit adapter
Steel
High pressure
1/4" internal thread
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 35 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 0.04 kg |