SENECA TOOL Power Handle Set 9 Piece Star Professional Torx / Star =
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3.13 kg |
SENECA TOOL Power Handle Set 9 Piece Star Professional Torx / Star =
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 360 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 3.13 kg |