Worktop RVS triple
This RVS worktop can be mounted on the corner cabinet from the EXPERT series. The worktop is available separately.
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 750 mm |
| Product Width | 750 mm |
| Product Height | 30 mm |
| Product Weight | 15.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 770 mm |
| Package Width | 770 mm |
| Package Height | 50 mm |
| Package Weight | 16.00 Kg |