Tool cabinet / workshop cabinet
This corner wall cabinet consists of a door that can be closed with a cylinder lock, the inside has storage space. The corner wall cabinet can be combined with other modules from the EXPERT series and is part of the following modules:
- BGMOD4
- BGMODJ
Product Dimensions
| Length | 750 mm |
|---|---|
| Width | 750 mm |
| Height | 372 mm |
| Weight | 15.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 760 mm |
|---|---|
| Width | 760 mm |
| Height | 382 mm |
| Weight | 16.00 kg |

