Bench vice
- size = 150mm
- material = steel
- offset
Product Dimensions
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 265 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 15.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16.00 kg |
Bench vice
| Length | 350 mm |
|---|---|
| Width | 265 mm |
| Height | 135 mm |
| Weight | 15.3 kg |
| Length | 390 mm |
|---|---|
| Width | 280 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 16.00 kg |
These other products might interest you