Welding glass set
- size = 101,5 x 49,7 x 0,8mm
- inside
- 5 pieces
Suitable for the following automatic welding helmets: EWH1, EWH1LK, EWH1LE, EWH1LF and EWH1LL.
Product Dimensions
| Length | 102 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 1 mm |
| Weight | 0.01 kg |
Package Dimensions
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 8 mm |
| Weight | 0.10 kg |