Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 30cm
-
diameter = 3/4" ( 27mm )
- innersize = 20mm
- flexible part = 150mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 35 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.31 kg |