Flexible pipe / exhaust pipe
- length = 50cm
-
diameter = 1" ( 33mm )
- innersize = 25mm
- flexible part = 330mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 500 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.60 kg |