Strap wrench
- with 500mm long non slip strap
- chrome vanadium steel
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.25 kg |
Strap wrench
- with 500mm long non slip strap
- chrome vanadium steel
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 225 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 15 mm |
| Weight | 0.25 kg |