This metal graphite strip acts as a protection between machine and sanding belt and is suitable for the belt grinder BSM150.
length = 465mm
width = 155mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.1 kg |
Package Dimensions
| Length | 465 mm |
|---|---|
| Width | 155 mm |
| Height | 3 mm |
| Weight | 0.13 kg |