Assistant arm HP1
Suited for BL202B and BL203B.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 1,250 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 425 mm |
| Weight | 107.00 kg |
Assistant arm HP1
Suited for BL202B and BL203B.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 1,250 mm |
|---|---|
| Width | 500 mm |
| Height | 425 mm |
| Weight | 107.00 kg |
These other products might interest you