Stair climbing trolley
- capacity = 200kg
- wheel = 6,5"x1,75" solid
- size = 1200x560x610mm
- double platform
- sizes platforms (width x length) = 350x290mm and 280x600mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 550 mm |
|---|---|
| Width | 550 mm |
| Height | 1,350 mm |
| Weight | 20.00 kg |