These saw blades are made of hardened steel and therefore have a longer life time.
Suitable for the pneumatic body saw AS040.
5x 24T
5x 32T
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 1.00 kg |