Well jet pump stainless steel
This is a selfpriming centrifugal pump with stainless steel body
-Mechanical seal
-Thermal protected
-Qmax: = 60L/min
-Hmax: = 45m
-Size : = 1'' x 1''
-Voltage=: 230V 50Hz
-Motor:= 0.75kw / 1PK
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 235 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 10.00 kg |