Contact tip holder
Suitable for the MIG MAG torch MLT24.
screw thread = M6
length =
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 26 mm |
| Product Width | 11 mm |
| Product Height | 11 mm |
| Product Weight | 0.1 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 26 mm |
| Package Width | 11 mm |
| Package Height | 11 mm |
| Package Weight | 0.10 Kg |