Machine vice
width of jaw = 125mm
height of jaw = 42mm
max. opening = 103mm
Product Dimensions
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 13.75 kg |
Package Dimensions
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 14.00 kg |
Machine vice
width of jaw = 125mm
height of jaw = 42mm
max. opening = 103mm
| Length | 310 mm |
|---|---|
| Width | 165 mm |
| Height | 127 mm |
| Weight | 13.75 kg |
| Length | 420 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 14.00 kg |