Compressor oil Zion Air ADL 100
- capacity = 1L
Specially for Zion Air CP series reciprocating compressors. High temperature stability, minimal foaming and excellent demulsibility.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 100 mm |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0.90 kg |