Hook
Loose upper hook suitable for the chain hoist CB50C.
Your Dynamic Snippet will be displayed here...
This message is displayed because youy did not provide both
a filter and a template to use.
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 250 mm |
| Product Width | 155 mm |
| Product Height | 45 mm |
| Product Weight | 2.98 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 250 mm |
| Package Width | 155 mm |
| Package Height | 45 mm |
| Package Weight | 2.98 Kg |