Punch die square 164 x 85mm
Comes with the draw stud PBS01.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 8.7 kg |
Package Dimensions
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.00 kg |
Punch die square 164 x 85mm
Comes with the draw stud PBS01.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 8.7 kg |
| Length | 205 mm |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.00 kg |
These other products might interest you