Punch die square 35 x 112mm
Comes with the draw stud PBS02.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4.2 kg |
Package Dimensions
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4.30 kg |
Punch die square 35 x 112mm
Comes with the draw stud PBS02.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Length | 180 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 4.30 kg |
These other products might interest you