Pipe wrench 1"
- chrome vanadium steel
- length = 320mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0.78 kg |
Pipe wrench 1"
- chrome vanadium steel
- length = 320mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 320 mm |
|---|---|
| Width | 65 mm |
| Height | 24 mm |
| Weight | 0.78 kg |