Round sling 2 ton 2m
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.98 kg |
Round sling 2 ton 2m
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 300 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 0.98 kg |