Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 75 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 3.20 kg |
Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 75 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 115 mm |
| Height | 34 mm |
| Weight | 3.20 kg |