Foil set
- dimensions = 550 x 250mm
- suitable for SB11A, SB19A, SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A and SB42AB sand blasting cabinet
- 5 pieces
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 55 mm |
| Height | 55 mm |
| Weight | 0.16 kg |