Sand blasting gun for small and medium sand blasters
Suitable for sand blaster type SB09A, SB11A, SB19A, SB22A, SB22AB and SB35A
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 130 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 220 mm |
| Weight | 0.25 kg |