Lamp for sandblasting cabinet suitable for SB09A, SB11A, SB19A and SB22AB
NOTE: These will not be sent! Only pick up is possible
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 425 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0.20 kg |