Adjustable tap wrench
Are used in combination with hand taps.
Technical specifications:
size = 1 1/2
length = 180mm
range = M1 - M12
Product Dimensions
| Length | 170 mm |
|---|---|
| Width | 25 mm |
| Height | 12 mm |
| Weight | 0.089 kg |
Package Dimensions
| Length | 120 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.10 kg |