Solenoid 24V heavy foot double winding inside switch
Product Dimensions
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 83 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1.3 kg |
Package Dimensions
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 92 mm |
| Weight | 1.55 kg |
Solenoid 24V heavy foot double winding inside switch
| Length | 200 mm |
|---|---|
| Width | 83 mm |
| Height | 65 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Length | 210 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 92 mm |
| Weight | 1.55 kg |