Gas lens body
Suitable for TIG welding torches.
size = 2,0mm
length = 50mm
Product Dimensions
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0.04 kg |
Package Dimensions
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.39 kg |
Gas lens body
Suitable for TIG welding torches.
size = 2,0mm
length = 50mm
| Length | 50 mm |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Height | 19 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| Length | 80 mm |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 0.39 kg |
These other products might interest you