Tyre wrench
- 27mm - 30mm
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2.40 kg |
Tyre wrench
- 27mm - 30mm
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
| Length | 405 mm |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 2.40 kg |