Vacuum pot
Loose vacuum pot belonging to the OD2097.
Note: Only fits the latest delivery OD2097 year 2021.
Product Dimensions
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 245 mm |
| Height | 345 mm |
| Weight | 1.604 kg |
Package Dimensions
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 270 mm |
| Height | 575 mm |
| Weight | 2.24 kg |