Goriila Bar, 60 cm Unique design increase lever power Bar& claw angel allows use near nails
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.9 kg |
Package Dimensions
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1.90 kg |
Goriila Bar, 60 cm Unique design increase lever power Bar& claw angel allows use near nails
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 1.9 kg |
| Length | 610 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 1.90 kg |