Wire feeder motor
Suitable for MIG-MAG welding machine MG200.
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.8 kg |
Package Dimensions
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0.80 kg |
Wire feeder motor
Suitable for MIG-MAG welding machine MG200.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.8 kg |
| Length | 155 mm |
|---|---|
| Width | 200 mm |
| Height | 70 mm |
| Weight | 0.80 kg |