CEE industrial wall socket
rated current = 63A
rated voltage = 400V
type = 3P + N + E
protection grade = IP67
cable gland = M25
Product Dimensions
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0.0 kg |
Package Dimensions
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 130 mm |
| Weight | 1.10 kg |