Exhaust pipe compressor
Suitable for removing and replacing of steel exhaust clamps from Audi, Seat, Skoda and VW vehicles.
Product Dimensions
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Weight | 0.41 kg |
Package Dimensions
| Length | 245 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0.44 kg |