Shoe and leg covers
Suede cowhide leather shoe and leg covers. Comfortable to wear: lacing and velcro fastening.
Suede cowhide leather shoe and leg covers. Comfortable to wear: lacing and velcro fastening.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 330 mm |
|---|---|
| Width | 330 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,40 kg |