This tire patch stitcher is suitable for stitching tire repair material, such as repair plasters, plugs and rubber.
diameter = 38mm
stitch width = 3,5mm
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,1 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 190 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 40 mm |
| Weight | 0,10 kg |