Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 55 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 270 mm |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Height | 27 mm |
| Weight | 1,32 kg |