Ring slogging spanner
For very heavy-duty work
- 65 mm
- chrom-vanadium steel
- asc. to DIN 7444
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 295 mm |
|---|---|
| Width | 105 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 2,20 kg |