This window is suitable for the sand blasting cabinets SB11A, SB19A, SB22A, SB22AB, SB35A, SB42A and SB42AB.
Note: This is only the frame and not the window!
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 650 mm |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,20 kg |