Open jaw slogging spanner
Especially for heavy duty jobs
-size = 38mm
-standard = Din133
-chrom-vanadium steel
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 260 mm |
|---|---|
| Width | 110 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,81 kg |