Engine for belt grinder
Suitable for the belt grinder BSM150.
Dimensions du produit :
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 18,2 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 18,90 kg |
Engine for belt grinder
Suitable for the belt grinder BSM150.
| Length | 375 mm |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 210 mm |
| Weight | 18,2 kg |
| Length | 400 mm |
|---|---|
| Width | 260 mm |
| Height | 260 mm |
| Weight | 18,90 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser