This hydraulic hand pump is suitable for the shop presses SP10CH and SP12HH.
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,5 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,00 kg |
This hydraulic hand pump is suitable for the shop presses SP10CH and SP12HH.
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 6,5 kg |
| Length | 620 mm |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 160 mm |
| Weight | 7,00 kg |
Ces autres produits pourraient vous intéresser