Tap wrench with ratchet
Are used in combination with hand taps.
Technical specifications:
size = 1
length = 85mm
range = M3 - M10
Dimensions du produit :
| Length | 85 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,175 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 105 mm |
|---|---|
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 0,19 kg |