Valve cap black
- packed by 50 pieces
- packed by 50 pieces
Dimensions du produit :
| Length | 13 mm |
|---|---|
| Width | 10 mm |
| Height | 10 mm |
| Weight | 0,001 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 110 mm |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 0,02 kg |