Distribution box 32A
Including handle and case clip
With circuit breaker with 2mtr cable:
Input:
- CEE plug 32A 5P N E 415V
Output:
- CEE socket 32A 5P N E 415V
- CEE socket 16A 3P N E 380V
4 socket (DIN 49440) 16A 230V
IP44
Dimensions du produit :
| Length | 0 mm |
|---|---|
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Weight | 0,0 kg |
Dimensions de l'emballage :
| Length | 290 mm |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 120 mm |
| Weight | 4,50 kg |