[KPH75MMP] Nylon mallet 75mm professional
Wood and Metal working / Metal working machinery / Shaping tools Brand: Cowley Cowley
Product Code: KPH75MMP
EAN: 8720028043682
Availability: Available
Fast delivery from large stock.
Safe payment via various payment options.
14-day return policy.
Sheet metal hammer
- length head = 75mm / 3"
- material head = nylon
- material handle = beech
Product Dimensions
Length 345 mm
Width 150 mm
Height 80 mm
Weight 0.67 kg
Package Dimensions
Length 345 mm
Width 150 mm
Height 80 mm