False
| Product Dimensions: | |
|---|---|
| Product Length | 0 mm |
| Product Width | 0 mm |
| Product Height | 0 mm |
| Product Weight | 0.0 Kg |
| Package Dimensions: | |
| Package Length | 67 mm |
| Package Width | 41 mm |
| Package Height | 34 mm |
| Package Weight | 60.00 Kg |